Darmowa dostawa w całej Polsce w okresie 27.11-30.11 od 150 zł

Szukaj

Zestaw degustacyjny 4 x 50g do espresso

40.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni dni

Zestaw zawiera:

  • Brazil San Rafael, profil smakowy – Brazylia San Rafael to kawa, która jest już w naszej ofercie od pewnego czasu. Wysoka słodycz czarnej czekolady oraz intensywne nuty orzechowe pozwalają nam uzyskać aromatyczny i pełny smaku napar. Ze względu na swój charakter, doskonale sprawdza się jak w czystym wariancie (espresso/kawiarka), tak i w kawach mlecznych.
  • Guatemala Huehuetenango SHB EP, profil smakowy –Karaibska kawa z Gwatemali, a konkretniej z regionu Huehuetenango, obszar ten znany jest z silnych wiatrów oraz częstych opadów deszczu. Kawa ta rośnie na górskich zboczach Kordylier Południowych na wysokości 1840 - 2000 m. n. p. m. Przygotowywana jest w wieloetapowej obróbce z wykorzystaniem wody, dzięki czemu ziarna kawy są starannie myte przed tym zanim trafią do kolejnego etapu jakim jest suszenie. Elementem charakterystycznym tej kawy są słodkie nuty owocowe, z łagodną kwaśnością, winogronom, mleczną czekoladę i wanilię. Idealnie nadaje się do zrobienia espresso, kawiarki.
  • Colombia Golden Huila, profil smakowy – Kolumbia Golden Huila - 100% jasno palona arabika.Ta kawa ziarnista doskonale sprawdzi się w ekspresie ciśnieniowym albo w kawiarce. Można ją także z powodzeniem zaparzać tradycyjnie – zmieloną wsypać do filiżanki i zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (temp. 94 st. C). Najbardziej wyczuwalne w Kolumbii Huila są nuty smakowe to czekolada. Aromat niesie ze sobą akcenty żółtych owoców i orzechy. To dość niebanalne połączenie, które zawiera w sobie jednocześnie świeżość i lekką kwasowość owoców oraz słodycz czekolady.
  • Brazil Fazenda Rainha, profil smakowy – Brazylia z regionu Minas Gerais jest 100 % arabiką, która pochodzi z farmy Fazenda Rainha. W tej kawie znajdziecie wyraziście orzechową nutę, karmel i mleczną czekoladę. Ma niską kwasowość, wysoką słodycz. Idealnie pasuje do ekspresu ciśnieniowego oraz kawiarki. W połączeniu z mlekiem smakuje perfekcyjne, przypomina biszkoptowy czekoladowy tort z orzechami laskowymi.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Ethiopia Oromo Citro

od 12.00 zł

Rwanda Fulu

od 12.00 zł

Kolumbia Ipsilon

od 18.00 zł

Kenia Matunda

od 12.00 zł

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj