Darmowa dostawa we Wrocławiu

Szukaj

rCUP Eco kubek 227 ml czarno - różowy

59.00 zł

Czas dostawy: 2 days dni

Ashortwalk rCUP Eco kubek 100% szczelny. Pojemność 227 ml w kolorze czarno-różowym. Wymiary: wysokość 133 mm (110 mm bez pokrywy), średnica u podstawy 64 mm, średnica pokrywy 84 mm.

Dołącz do ruchu #zerowaste! Zacznij od drobnych rzeczy – przestań pić kawę z jednorazowych kubków. Każdy z nas przeciętnie każdego roku wyrzuca 350 papierowych kubków]. Dlatego lepiej wyposażyć się w rCUP, pierwszy na świecie kubek wykonany ze zużytych kubków!

rCUP to kubek podróżny, który nie przecieka, jest w 100% szczelny. Możesz nosić ze sobą rCUP w dowolnym miejscu, bez obawy rozlania kropli. Innowacyjna konstrukcja rCUP pozwala szybko i łatwo otwierać i zamykać go jedną ręką. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby otworzyć i jedno naciśnięcie, aby zamknąć. W dodatku rCUP pozwala na 360-stopniowe doznanie podczas picia, nie musisz już zastanawiać się, z której strony kubka znajduje się otwór do picia.

Jest wystarczająco gruby aby utrzymać temperaturę napoju, ale jednocześnie nie poparzyć dłoni. Twoje latte będzie ciepłe przez 1 godzinę 20 minut a herbata przez 1 godzinę i 40 minut. Jego wielkość sprawia, że zmieści się zarówno w uchwycie na kubek w samochodzie, jak i pod większością ekspresów do kawy.

Zewnętrzna warstwa izolacji termicznej rCUP wykonana jest ze zużytych kubków do kawy i podlega recyklingowi w 100%. Jest wolny od BPA i został zaprojektowany na co najmniej 10 lat użytkowania. Jakby tego było mało, każdy zakup rCUP finansuje zrównoważone rozwiązanie dla odpadów globalnych.

Ważne:

- pojemność: 227 ml

- kubek wielokrotnego użytku

- kubek wolny od BPA

- w 100% szczelny

- można myć w zmywarce

- producent: Ashortwalk

Wymiary:

- wysokość 133 mm (110 mm bez pokrywy)

- średnica u podstawy 64 mm

- średnica pokrywy 84 mm

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj