Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Wywiad z Kamilem Czarnikiem, reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Latte Art 2024 0
Wywiad z Kamilem Czarnikiem, reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Latte Art 2024

Wywiad z Kamilem Czarnikiem, reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Latte Art 2024

Kasia: Kamil, za kilka dni będziesz reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Latte Art w Kopenhadze. Jak się czujesz na kilka dni przed tym wielkim wydarzeniem?

Kamil Czarnik: To niesamowite uczucie. Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowałem nad moimi wzorami i technikami. Jestem pełen ekscytacji i nie mogę się doczekać, aż będę mógł podzielić się swoimi pracami z resztą świata. To wielkie wyróżnienie móc reprezentować Polskę na tak prestiżowej scenie.

Kasia: Opowiedz nam trochę o swoich przygotowaniach do mistrzostw. Jak wyglądał Twój proces treningowy?

Kamil Czarnik: Przygotowania były bardzo intensywne i wymagały wielu poświęceń. Każdego dnia spędzałem godziny na doskonaleniu swoich wzorów i technik. Współpracowałem z wieloma ekspertami, którzy pomagali mi doszlifować każdy szczegół. Oprócz tego, starałem się również skupić na aspektach mentalnych i fizycznych, aby być w jak najlepszej formie podczas mistrzostw.

Kasia: Czego możemy się spodziewać po Twoich występach na mistrzostwach? Czy masz jakieś szczególne wzory, którymi chcesz zaskoczyć jury?

Kamil Czarnik: Przygotowałem kilka unikalnych wzorów, które mam nadzieję, że zrobią wrażenie na jury. Chciałem, aby każdy wzór opowiadał jakąś historię i był nie tylko estetyczny, ale również emocjonalnie angażujący. Zależy mi na tym, aby moja praca wyróżniała się nie tylko techniką, ale i kreatywnością.

Kasia: Co sprawiło, że zainteresowałeś się latte artem i postanowiłeś podążać tą ścieżką kariery?

Kamil Czarnik: Latte art zawsze mnie fascynował. To połączenie sztuki i kawy, dwóch rzeczy, które kocham. Zaczęło się od niewinnej próby zrobienia serca na kawie dla przyjaciela, a potem przerodziło się w pasję. Szybko zdałem sobie sprawę, że chcę zgłębiać tę dziedzinę i dzielić się swoją pasją z innymi.

Kasia: Jakie masz plany na przyszłość po mistrzostwach?

Kamil Czarnik: Niezależnie od wyniku mistrzostw, chcę kontynuować rozwijanie swoich umiejętności i inspirować innych. Planuję również organizować warsztaty i kursy, aby dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi baristami i miłośnikami kawy.

Kasia: Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia na mistrzostwach!

Kamil Czarnik: Dziękuję bardzo! Trzymajcie za mnie kciuki!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.